Pergama

Pergama Doğal Mineralli Suyu, içerdiği yüksek mineraller ve 7 olan Ph’ı sayesinde gün içerisinde vücutta biriken asitleri temizler. Vücuda temizlik fırsatı verir. Alkali suda bakterilerin barınmaları daha zordur. Pergama Doğal Mineralli Suyu, Kaynak sularına göre, yüzde 41 daha fazla oksijen içerir. Kalsiyum, Magnezyum Sodyum, Potasyum gibi mineralleri barındırır. Antioksidan özellik taşır.

Pepsi Cola

Pepsi Cola ilk olarak, 1898 yılında Kuzey Carolinalı eczacı Clab Bradham tarafından üretildi.Bradham, 1903 yılında bu markanın patentini aldı ve bu içeceği satmak üzere şişelem bayileri ve ağı oluşturdu. Yıllar içinde Pepsi-Cola işletmesi gittikçe daha da büyüyen bir dağıtım ağı, dünyanın en tanınmış yıldızlarının rol aldığı uluslararası reklam kampanyaları ve reklam müzikleri ile dünyadaki gençlerin…

Yedigün

Yedigün, K.K.T.C.’nin sevilen meyveli gazoz markası. Yedigün yıllardır tüketicilerin gözünde kaliteli ve lezzetli meyveli gazoz algısını koruyor. Yedigün, sektördeki başlıca gazlı içecek markaları arasında en fazla oranda gerçek meyve suyu içeren marka olarak dikkat çekiyor. Yedigün Mandalina en önemli rakiplerinin aksine gerçek bir meyveli gazoz.

7UP

1929 yılında Charles Leiper Grigg tarafından Amerika Birleşik Devletleri’nde piyasaya sürülen 7UP’ın, A.B.D. dışındaki tüm üretim, pazarlama ve satış operasyonu PepsiCo tarafından yürütülmektedir. Geleneksel gazozun bireysel tüketimine ve hazzına karşılık, 7UP, yaramaz çocuk tavırları ve marka konumlandırması ile sosyal ortamların ve gençlerin vazgeçilmez bir markası haline geldi.

Fruko

Karışık meyveli ve limon & misket limonu aromalı gazlı içeceklerin bulunduğu gazoz kategorisinin en çok içilen markası Fruko*, “Gazoz” denildiğinde halen akla ilk gelen markalardan biri. Hafızalara kazınan “On yüz bin milyon baloncuk yuttum” sloganı ile halen tüketicilerin yüzünü güldürmeyi başarıyor. Üstelik bu sloganı sayesinde tüketicilerle duygusal bağ kurmayı başarmış nadir içecek markalardan bir tanesi.…

We care about our customers!

Mauris euismod ante a malesuada – ivamus tempus gravida elit.

Lorem ipsum dolor sit amet
Lorem ipsum - dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus ipsum risus, sodales ac mauris at, rutrum mattis purus. Aliquam aliquet magna quis justo.
Rutrum mattis purus
Phasellus ipsum risus, sodales ac mauris at, rutrum mattis purus. Aliquam aliquet magna quis justo.
Accumsan dui consec tetur
Lorem ante a mauris ultrices malesuada. ivamus tempus gravida elit, eu accumsan dui consectetur sed.

Leave your review here

 

Submit!