Pergama Doğal Mineralli Suyu, içerdiği yüksek mineraller ve 7 olan Ph’ı sayesinde gün içerisinde vücutta biriken asitleri temizler. Vücuda temizlik fırsatı verir. Alkali suda bakterilerin barınmaları daha zordur. Pergama Doğal Mineralli Suyu, Kaynak sularına göre, yüzde 41 daha fazla oksijen içerir. Kalsiyum, Magnezyum Sodyum, Potasyum gibi mineralleri barındırır. Antioksidan özellik taşır.

Pergama

Pepsi Cola ilk olarak, 1898 yılında Kuzey Carolinalı eczacı Clab Bradham tarafından üretildi.Bradham, 1903 yılında bu markanın patentini aldı ve bu içeceği satmak üzere şişelem bayileri ve ağı oluşturdu. Yıllar içinde Pepsi-Cola işletmesi gittikçe daha da büyüyen bir dağıtım ağı, dünyanın en tanınmış yıldızlarının rol aldığı uluslararası reklam kampanyaları ve reklam müzikleri ile dünyadaki gençlerin favori içeceği ve yakından takip ettikleri bir marka oldu.

K.K.T.C.’de Pepsi Cola ürün portföyü Pepsi,Diet Pepsi ve Pepsi Max’den oluşuyor.

Pepsi Cola

Yedigün, K.K.T.C.’nin sevilen meyveli gazoz markası. Yedigün yıllardır tüketicilerin gözünde kaliteli ve lezzetli meyveli gazoz algısını koruyor. Yedigün, sektördeki başlıca gazlı içecek markaları arasında en fazla oranda gerçek meyve suyu içeren marka olarak dikkat çekiyor. Yedigün Mandalina en önemli rakiplerinin aksine gerçek bir meyveli gazoz.

Yedigün

1929 yılında Charles Leiper Grigg tarafından Amerika Birleşik Devletleri’nde piyasaya sürülen 7UP’ın, A.B.D. dışındaki tüm üretim, pazarlama ve satış operasyonu PepsiCo tarafından yürütülmektedir. Geleneksel gazozun bireysel tüketimine ve hazzına karşılık, 7UP, yaramaz çocuk tavırları ve marka konumlandırması ile sosyal ortamların ve gençlerin vazgeçilmez bir markası haline geldi.

7UP

Karışık meyveli ve limon & misket limonu aromalı gazlı içeceklerin bulunduğu gazoz kategorisinin en çok içilen markası Fruko*, “Gazoz” denildiğinde halen akla ilk gelen markalardan biri. Hafızalara kazınan “On yüz bin milyon baloncuk yuttum” sloganı ile halen tüketicilerin yüzünü güldürmeyi başarıyor. Üstelik bu sloganı sayesinde tüketicilerle duygusal bağ kurmayı başarmış nadir içecek markalardan bir tanesi. 50 yıldan fazla süredir tüketicilerin severek tükettiği gazoz markası Fruko, geçmişten bugüne, bugünden geleceğe serinliği ulaştıran, üç kuşaklık bir dönemin vazgeçilmezleri arasındaki yerini alıyor.

Fruko